/Files/images/ЫСТОРЫЯ.png/Files/images/Безымянный3.png/Files/images/DSCF2158.JPG

Встає над містом новий ранок. Оживають вулиці, двори, переповнюється особливими звуками довкілля. На кожного дорослого чекають свої справи, нові турботи дня. А найменших громадян Радивилова ось уже тридцять п"ять років привітно зустрічає затишний, сонячний, незалежно від примх погоди, Радивилівський дошкільний навчальний заклад «СОНЕЧКО». Дошкільний заклад «СОНЕЧКО» - це світ зі своїм складним життям, привабливий дзвінкими дитячими голосами, сміхом та гамірними іграми. Більше 300 дітей виховують у ньому.

Радивилівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок загального розвитку Радивилівського району створено на підставі рішення Червоноармійської районної ради від 30 липня 1983 році і знаходиться у комунальній власності міста.

Педагогічний колектив створює сприятливі умови для забезпечення нормального повноцінного життя малят, емоційного-психологічного комфорту для кожної дитини, спрямовує зусилля на охорону та зміцнення фізичного та психічного здоров»я дітей, підготовку їх до шкільного навчання.

Групові кімнати дошкільного закладу затишні, з відокремленими чепурними спальнями. Приміщення світлі, естетично оформлені.

Радивиілвський дошкільний навчальний заклад відомий висококваліфікованими спеціалістами. Тридцять років його очолює Михалюк Валентина Володимирівна. Вона – «Відмінник освіти України». Тут працює 36 педагогічних працівників. За наслідками атестації 12 педагогам встановлено вищу категорію, 7 –першу, 2 – другу та 3 – «Спеціаліст». Колектив закладу характеризується позитивним мікрокліматом, дружними стосунками в колективі, чуйним ставлення до малюків.

/Files/images/КВІТИ.gif

Кiлькiсть переглядiв: 171